Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Açık fikirlere açık.

|

01 uku

Today, the international dimension of the island of Cyprus, despite its small size, has played an important role due to the island's strategic geopolitical location and its history as home to the oldest civilizations. The international identity of Cyprus has been the inspiration for the name of the university. The vision of International Cyprus University (CIU) is based on its foundation by Özer Boyacı with the aim of quality and leadership in higher education in Northern Cyprus.

After 27 years, this vision continues with countless success stories, a unique educational infrastructure within its large campus, a constantly increasing focus on research, social responsibility, environment and culture, and its graduates in over 100 different countries.

www.ciu.edu.tr


Levent Schools

Çeyrek Asırlık Mükemmellik!

|

cover copy Large

Levent Schools, 26 yıllık tecrübesi ile Kuzey Kıbrıs’ın en köklü eğitim kurumlarındandır. Başarılı bir geleceğin ilk adımı olan Levent Kindergarten yüksek akademik ve sosyal imkanlara sahiptir. Yoğun İngilizce dil programı burada başlar.

Birinci sınıf düzeyine gelen öğrenciler Levent Primary School’da bedensel, zihinsel ve sosyal yönlerden yaşamları boyunca gerekli olacak becerilere sahip, insani değerlere bağlı üstün nitelikli bireyler olarak yetiştirilir. 6. sınıftan 12. sınıfa kadar eğitim veren Levent College’de eğitim dili İngilizcedir.

Değişen ve her gün gelişen eğitim stratejileri, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen, evrensel düşünebilen, mutlu ve üretken nesiller yetiştirilir.

Okul öncesinden lise mezuniyetine kadar eğitim kalitesinin kesintisiz devamlılığını hedefleyen ve eğitimin her aşamasında iddiasını ortaya koyan Levent Schools’un mezunları İngiltere, Amerika ve Avrupa ülkelerindeki köklü üniversitelere, ayrıca Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleşme başarısı gösterir.

www.leventschools.org

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.