İnşaat

Levent İnşaat

Estetik, konfor ve teknolojiyle kaliteli yaşam alanları!

|

Bahceler 2 3 5 Large

1983 yılında kurulan Levent İnşaat, ticaret alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Özer Boyacı’nın, zengin iş deneyimi, mali gücü ve teknik yetkinlikleriyle sayısız inşaat projesine imza attı. Şirket, toplumun ihtiyaçlarını ve ekonomik-sosyal ortamı dikkate alarak modern, sağlam ve sürdürülebilir yaşam alanları üretiminde öncülük etti. Bu yaklaşımını bugünlere kadar sürdürdü. Sektöre ve çevreye kalıcı değerler katarak ülkenin dört bir yanında binlerce konut ve iş yeri inşa etti.

Levent İnşaat projelerinin ayrılmaz ve en önemli faktörleri estetik, konfor ve teknolojinin entegre edilmiş şekilde yürütülmesidir. Projeler bu anlayış çerçevesinde hazırlanır, tamamlanır ve teslim edilir. Teslim sonrası, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gerekli hizmet ve teknik destek sağlanır.

İnşaat sektöründe uzman olan Levent İnşaat ve 2014 yılında kurulan DRN İnşaat şirketleri, birçok inşaat malzemesini Levent Grubu’na ait tesislerde üreterek hazır hale getirir. Stonite, Terako, beton santrali, taş ocağı, yapı kimyasalları, taş kırma ve işleme tesisi inşaat biriminin ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılar. Bu strateji, Levent İnşaat'ın başarısında kritik bir rol oynar; tedarik süresinin hızlanmasına ve malzemelerin kalitesinin artırılmasına olanak tanır. Şirket, sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, çevresel maliyetleri ve ekonomik koşulları dikkate alarak müşterilerine uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlar.

Levent Grubu'nun inşaat birimi, konut projelerini hem iç hem dış piyasalarda Levent Living markası altında pazarlar. Levent Living, yaygın sertifikalı emlak şirketleri aracılığıyla yurt dışında pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdürür.

 www.leventliving.com

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.