Novabank

Size özel bankacılık!

|

levent 272

 Nova Bank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar sonucu, 2011 yılından bugüne, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede Kuzey Kıbrıs halkının en çok güvendiği bankalar arasında yerini aldı. Elde ettiği bu başarı bankanın sektördeki öncü rolünü ve güvenilirliğini pekiştirdi.

Değerlerine bağlı kalarak sürdürülebilir ve güçlü bir büyüme gösteren Nova Bank, çalışanları ve müşterileri için yüksek bir tatmin sağlamanın ötesinde,

ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmakta ve toplumun diğer paydaşları için de yüksek katma değer yaratma çabasında bulunmaktadır.

Müşterilerinin parlak bir geleceğe sahip olması için çalışan Nova Bank, ihtiyaçları detaylı bir şekilde analiz eder ve en uygun hizmetleri sunar. Farklı bakış açıları geliştirerek, müşterilerine yeni fırsatlar ve çözümler sunmayı hedefler.

www.novabank.com.tr


Kıbrıs Türk Petrolleri (K-Pet)

Kuzey Kıbrıs'ın petrol ofisi!

|

K pet

 2011 yılında Kıbrıs Türk Petrolleri’nin özelleştirilmesi ile Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen iki grubu, şirket hisselerinin %90’ını alarak bu stratejik yatırımın ülke içinde kalmasını sağladılar. Ödenen sermayenin yanı sıra 17 milyon doları aşan yenileştirme yatırımıyla tesislerin modernizasyonu ve kapasite artışı gerçekleştirildi. İki ortaktan biri olan Levent Grubu, her yatırımında olduğu gibi KKTC’nin ulusal kaynaklarıyla kalkınmasını önemseyen yaklaşımını Kıbrıs Türk Petrolleri’ne taşıdı.

Kıbrıs Türk Petrolleri Kalecik Tesisleri yakıt istasyonlarına hizmet sağlayan 200 dönüm arazi üzerine kurulu modern bir tesistir. Faaliyetleri otomasyon üzerinden takip edilen tesiste toplam kapasitesi 64.440 m³ olan 14 akaryakıt tankı (95 oktan benzin, 98 oktan benzin, euro dizel, jet yakıtı) ve toplam kapasitesi 9,000 m³ olan 3 adet LPG tankı yer alır. Ercan Havalimanı’nda Kıbrıs Türk Petrolleri Hava İkmal Birimi bulunur. Burada toplam kapasitesi 670 m³ olan 2 adet Jet A-1 tankı vardır. Türk Hava Yolları ve özel uçaklara Jet A-1 ikmali yapılır.

www.ktpetrolleri.com

 

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.