Biz Kimiz?

İç Sayfalar1 30 Large

Levent Sanayi Ltd. Şti., Özer Boyacı tarafından 1969 yılında kuruldu. Bu kuruluş, Özer Boyacı'nın babası Mehmet Boyacı'dan Sir marka gömlek üretimi yapan fabrikayı devralmasıyla gerçekleşti. Yiğit denizci anlamına gelen Levent, Mehmet ve Özer Boyacı'nın şirkete isim bulmak için düzenledikleri bir yarışma sonucunda seçildi.

Yıllar içerisinde farklı faaliyet alanlarında kurulan şirketler ile mevcut şeklini alan, bugün 2500 üzeri kişiye istihdam sağlayan Levent, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük yerel işvereni ünvanına sahip oldu. Aynı zamanda, birçoğu yönetici pozisyonunda bulunan kadın çalışanlarıyla toplumsal cinsiyet eşitliğini, yeni mezun personeli ile fırsat eşitliğini destekledi.

Levent Grubu’nun bugünkü logosu, 1957 yılından bu yana dünyanın en büyük grafik tasarım şirketleri arasında sayılan ve uluslararası alanda belleklere yer etmiş sayısız ünlü tasarıma imza atan Chermayeff, Geismar&Haviv şirketi tarafından 2024 yılında yaratıldı. Levent Grubu'nun logosunun tasarımında kullanılan teknikler ve yaklaşım, grubun marka kimliğini güçlendirmek ve onu uluslararası arenada tanınır hale getirmek için özenle seçildi. Logonun özünde, Levent Grubu'nun değerleri, vizyonu ve sektördeki konumunu yansıtan bir yaklaşım bulunur. Levent, Chermayeff, Geismar&Haviv’nin yarattığı logo tasarımı ile önemli bir dönüşüm yaşamış ve global marka kimliğini güçlendirmiştir.

Birlikte Üretmek, Birlikte Başarmak!

Levent olarak bizler üretime ve birlikte üretmenin gücüne inanırız. Birlik ve beraberlik ruhuna değer veren, başarı odaklı, aidiyet duygusu yüksek çalışanlarımız en kıymetli değerimizdir. Farklı sektörlerdeki faaliyet alanlarımız arasında yakalanan sinerji, gücümüze güç katmamızın sebebidir.

Toplumsal Güçle İlerliyoruz!

Geçmişten günümüze süregelen başarımız başta tüketicilerimiz olmak üzere iş ortaklarımız ve tüm toplumumuza verdiğimiz değerin sonucudur. Ülkemize ve insanımıza olan inancımız, her geçen gün katma değer yaratan başarılara imza atmakta en büyük motivasyon kaynağımız olmuştur.

Yenilikçilikten Güç Alarak, Geleceği Şekillendiriyoruz!

Levent ideolojisi, girişimciliği, yenilikçiliği temsil eder, sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluk bilincini benimser. Değişen dünya koşullarında dayanıklı kalabilmenin yolunun başarı, başarı için rekabet ve rekabetin de yenilikçi olmaktan geçtiğine inanır. İlkelerini yerine getirirken, toplumumuzun hak ettiği kalkınma ve ülke ekonomisi için inovasyona, teknolojiye, tasarım ve AR-GE’ye yatırım yapar.

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.