Misyon ve Vizyon

İç Sayfalar 04 Large

Misyonumuz

Levent Grubu olarak kurumsal sürdürülebilirlik ilkesine ve amaçlarına uygun davranmayı esas alırız. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda planlı, verimli ve etkin çalışmak birinci görevimizdir.

Girişimlerimizin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratması her dönem hedefimiz oldu. Bizler, tüm canlılara değer veririz, saygı duyarız, insanların fikirlerini önemser, en iyiyi sunmak için çalışırız.

Levent’in şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkesi tüm çalışanlarına verdiği en öncelikli eğitimdir. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda işimizi her zaman sahiplenir, sorumluluğu üstleniriz.

Vizyonumuz

Daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik stratejisi uygunluğunu gözeterek, “önce insan” felsefesi ile yürütürüz. İnsanı ileri taşımayı mecburiyetimiz sayarız.

Hayatımızı sürdürmek için ihtiyaç duyduğumuz kaynakları ve hizmetleri temin etmek adına, çocuklarımız ve gelecek nesiller için çevremizi korumak ve çevresel koşulları geliştirmek zorunda olduğumuzun farkındayız. Bu farkındalıkla, farklı sektörlerdeki liderliği taşıyan markalarımızla ulusal ve uluslararası tüm sürdürülebilirlik çalışmalarını takip eder, gelecek odaklı yatırımlar yaparız.

Tarım ve hayvancılıktan inşaata, enerjiden eğitime tüm alanlarda ekolojik faaliyetlerin devam etmesini sağlayacak ekonomik bir tatmin düzeyi belirler, toplumsal talepleri karşılayabilecek ama aynı zamanda doğal dengeye de zarar vermeden yürütülecek sistemleri kullanırız.

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.