Tarım

Geleceğin tohumları, Levent çiftliğinde filizleniyor!

İç Sayfalar 20 Large

Levent Grubu, 1998 yılında, dünya çapında tarım ürünlerine olan artan talebi ve bu ürünlerdeki dışa bağımlılığı azaltmanın önemini fark ederek tarım sektörüne adım attı. Başlangıçta kaba yem yetiştiriciliği ile temellerini atan Levent, zaman içerisinde faaliyet alanını genişleterek zeytin, zeytinyağı, seracılık ve çeşitli meyve türleri üretimine kadar geniş bir yelpazede ilerledi.

Levent’e ait çiftlik, bugün tarım sektöründe sürdürülebilirliği ve verimliliği artırma misyonuyla hareket etmektedir. Tarım arazilerimizde kullandığımız yüksek teknoloji sayesinde su ve enerji ihtiyacımızı minimum seviyeye indirirken, yeni teknoloji yatırımlarıyla sektörde öncü konumunu daha da güçlendirdi.

Levent Grubu olarak, tarım sektöründe yenilikçilik ve sürdürülebilirlik anlayışıyla öncülük ediyor, yüksek kaliteli ürünler sunuyor, dışa bağımlılığı azaltıyor ve yerel üretimi teşvik ediyoruz. Yıllar içindeki bilgi birikimimiz ve teknolojik yatırımlarımızla gelecek nesillere daha yeşil ve bereketli bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.