Büyükbaş Hayvancılık

Çevre dostu yaklaşımlarla ve modern teknoloji ile büyükbaş hayvancılığın örnek modeli!

İş ALanları 01 Large

Büyükbaş hayvancılık, 1998’den bugüne hızla gelişen ve en son teknoloji ile üretim yapan bir çiftlikte yapılmaktadır. Modern teknoloji ile donatılan tesiste, 1000’den fazla büyükbaş hayvan beslenir, DeLaval bilgisayar sistemleri ile el değmeden sağım yapılarak günlük yaklaşık 12 ton süt elde edilir. Çiftlikteki büyükbaş hayvanlar İsveç ve Amerikan soyundan olup hayvanların saflığının devamı için suni döllenme yapılır. Levent, büyükbaş hayvan üretiminde Kıbrıs’ın güneyi de dahil olmak üzere en verimli çiftliğe sahiptir. Ayrıca, diğer çiftliklere damızlık hayvan sağlama konusunda da öncü bir rol üstlenir.

Çiftlik, sadece büyükbaş hayvancılık alanında değil, aynı zamanda çevre dostu uygulamalarıyla da öne çıkar. Sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda hareket ederek, atık yönetimi, su kullanımı ve enerji verimliliği gibi konularda öncü çözümler geliştirir ve çevreye duyarlı bir üretim modeli benimser. Ayrıca, yerel topluma istihdam sağlayarak bölgenin ekonomik kalkınmasına da katkıda bulunur.

1998 yılından bu yana süregelen bir gelişimle, Büyükbaş Hayvancılık sektöründe öncü konumunu koruyan ve en son teknolojiyle üretim yapan modern bir tesis olan Levent Çiftliği, büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde üst düzey bir standardı temsil eder.

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.