Terako

Güvenli ve dayanıklı inşaatın temeli!

İç Sayfalar 12 Large

Terako, köklü bir geçmişe sahip olan Levent Grubu'nun bir parçasıdır. 1986 yılında Levent Parke tesislerinin 10 dönümlük alanda kurulmasıyla başlayan yolculuğu, kaliteli ve dayanıklı parke taşları, bordürler, büzler ve briketler üreterek devam etmektedir. Bu tesisler, uzun yıllardır inşaat sektöründe güvenilir bir isim olarak bilinir.

1994 yılında faaliyete geçen Levent Tuğla Tesisi, günlük 200 ton tuğla üreterek Levent İnşaat projelerinin yanı sıra iç piyasanın da ihtiyaçlarını karşılar. Uzman kadrosu ve modern teknoloji ile donatılmış olan bu tesiste üretilen tuğlalar, dayanıklılığı ve estetik görünümüyle tanınır.

Yapı Kimyasalları Tesisi, taş ocaklarının artık malzemelerini değerlendirerek yapı endüstrisinin ihtiyaç duyduğu yapıştırıcılar, dolgu malzemeleri, sıvalar ve yalıtım malzemelerini üretir. Bu tesis, inovasyon ve kalite odaklı yaklaşımıyla sektörde öne çıkar ve sürekli olarak yeni ürünler geliştirme konusundaki çalışmalarını sürdürür.

Terako, Levent Grubu'nun sağlam altyapısı ve zengin deneyimiyle birleşerek, yapı sektöründe önde gelen bir aktör olma yolunda ilerlemeyi hedefler. Sürekli olarak yeniliklere açık ve gelişime odaklı bir yaklaşımla, müşterilerine sektörün en kaliteli ürünlerini sunmayı amaçlar.

Leventli olmak için başvurun

Levent'teki tüm iş fırsatlarını inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Bizi takip edin

Levent'e ilişkin güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.